buty ślubne zimowe

Wygodne buty do ślubu

Ślub to magiczny, bajkowy, jedyny taki niepowtarzalny dzień w życiu kobiety. Panna Młoda ma za zadanie cieszyć się każdym momentem tego dnia i mieć poczucie wyjątkowości każdej chwili. Buty do ślubu to bez wątpienia najważniejszy rodzaj obuwia. Potrzebne są, by poprowadzić ich właścicielkę przed ołtarz, przetańczyć całą noc i wkroczyć z nią na nową drogę życia. Ważne jest więc, by buty ślubne były lekkie i wygodne, aby ten dzień miał w nich jak najpiękniejszy wyraz bez bólu. Istotne jest także, aby następnego dnia nie były potrzebne buty medyczne damskie, z powodu ogromnego bólu stóp. Muszą więc być absolutnie wyjątkowe, nie mogą posiadać żadnych mankamentów. Dlatego warto postawić na oryginalne, ręcznie szyte obuwie.

Zimowe obuwie ślubne

Buty do ślubu, który odbędzie się zimą w chłodnej i surowej aurze, powinny być przede wszystkim ciepłe, odporne na działanie czynników zewnętrznych i trwałe. Koniecznie należy zdecydować się na dwie pary obuwia. Jedne, w których Panna Młoda pójdzie o kościoła, na spacer i sesję w plenerze. Drugie - w których przetańczy całą noc. Wybór pierwszych nie powinien stanowić problemu. Bowiem przeważnie figurują w ofercie sklepów kozaki na niskim obcasie, lub botki - klasyczne, gładkie, na wysokiej szpilce, bogato zdobione, koronkowe, w różnej kolorystyce. Ważne, by razem z kreacją i dodatkami tworzyły spójną całość i efekt nie był przekombinowany.

Ręcznie szyte buty na miarę

Główne zasady, którymi należy się kierować wybierając buty ślubne są takie, że mają one:

  • wyrażać charakter i osobowość Panny Młodej,
  • podkreślić seksapil, kobiecość, szyk i elegancję,
  • pasować do bukietu ślubnego,
  • pasować do krawata, szelek, butów czy choćby skarpetek Pana Młodego.

Przeróżne firmy oferują naprawdę szeroki wachlarz obuwia. Na bazie swojego ulubionego modelu można stworzyć razem z projektantami swój własny, niepowtarzalny look. Ręcznie szyte buty na miarę wykonywane są z najwyższą starannością tak, aby czuć się w nich bezpiecznie i komfortowo. Według aktualnie obowiązujących trendów do wyboru są przeróżne modele: klasyczne szpilki, wiązane sandały, wygodne baleriny, czy ekstrawaganckie czółenka w barwnych, wyrazistych kolorach - nie tylko klasyczna biel.