buty ślubne

Jak wykorzystać obuwie ślubne po uroczystości

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Nic dziwnego, że każda panna młoda przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu w tym dniu. Gdy weselne dzwony już ucichną, większość panien młodych zastanawia się co zrobić z elementami ślubnej stylizacji. Suknię ślubną można sprzedać lub przechować dla przyszłych pokoleń. Podobnie sprawa wygląda z dodatkami takimi jak welon, torebka czy ślubna biżuteria. Sprzedaż pozwoli nam odzyskać przynajmniej część pieniędzy, które wydaliśmy na ślubny strój. Wątpliwości pojawiają się jednak, jeśli chodzi o obuwie ślubne. Niezależnie od tego, czy są to buty ślubne ręcznie szyte, czy pochodzące z regularnej sprzedaży – warto je zagospodarować.

Buty do ślubu z drugiej ręki

Wszystko zależy od tego, jakie buty do ślubu wybrała panna młoda. Jeżeli to typowe obuwie ślubne ozdobione kryształkami czy brokatem, to możemy spróbować je sprzedać. Warto wiedzieć, że buty ślubne wysokiej jakości mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych... Przed sprzedażą zadbajmy o nasze obuwie do ślubu. Skontrolujmy jego stan. Sprawdźmy, czy buty nie są uszkodzone. W razie konieczności znieśmy je do szewca. Prawdopodobnie konieczna będzie wymiana fleków. Zwłaszcza jeśli w trakcie wesela panna młoda była królową parkietu. Obuwie ślubne należy też dokładnie wyczyścić. Dobór środków i metody czyszczenia powinny być dopasowane do materiału, z którego zostały wykonane ślubne pantofelki. Kolejny krok to dezynfekcja. Jest ona szczególnie ważna, jeśli ktoś kupuje obuwie z drugiej ręki. Ten zabieg pozwoli na uniknięcie zarażenia się różnymi chorobami, na przykład grzybicą stóp.

Klasyka idealna także na co dzień

Coraz częściej panny młode decydują się na buty ślubne, że standardowych kolekcji. Takie buty możemy nosić po weselu do codziennych stylizacji. W takim przypadku zwróćmy szczególną uwagę na wysokość obcasa. Jeśli na co dzień nie nosimy wysokich szpilek, to zdecydujemy się na pantofle na stabilnym słupku. Co z kolorami? W tym przypadku obecnie obowiązująca moda zostawia nam ogromne pole do popisu. Praktycznie każdy kolor jest dozwolony. Jeśli chcemy optycznie wysmuklić i wydłużyć nasze nogi, to najlepszym wyborem będą buty ślubne w odcieniach nude. Taki wybór pozwoli także bez problemu wykorzystać buty do stylizacji codziennych.

wesele w plenerze

Wesele w plenerze to wyjątkowo ciekawy pomysł na organizację ślubnego przyjęcia, który w ostatnich latach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wiele młodych par decyduje się na ten wybór, chociaż przyjęcie weselne na zewnątrz wzbudza także sporo obaw, szczególnie tych związanych z odpowiednią pogodą, a także ubiorem. Piękne sukienki damskie xxl czy buty ślubne mogą być w plenerze narażone za zabrudzenie lub nawet uszkodzenie. Czy warto zorganizować ślub w plenerze? Czy wesele i ślub poza urzędem czy kościołem są dobrym pomysłem?

Organizacja przyjęcia poza murami restauracyjnej sali pozwala na zniesienie wielu ograniczeń. Dużo łatwiej jest w takiej sytuacji znaleźć miejsce, które pomieści sporą liczbę kości. Wesele na Podlasiu może być całkiem niesamowite i zorganizowane w dowolnej stylistyce. Może rozpoczynać się romantycznymi zaślubinami lub prezentować styl retro, w zależności od wybranych dekoracji. Wesele w plenerze z powodzeniem może przybrać postać modnego koktajl party, w czasie którego goście bawią się przede wszystkim na stojąco. Należy jednak pamiętać, aby przekąski na tego rodzaju przyjęcie zostały odpowiednio dobrane.

Ślub kościelny w plenerze może stanowić doskonałe preludium do udanego wesela. W ten sposób zaoszczędzimy gościom wysiłku związanego z planowaniem transportu z kościoła czy urzędu do weselnej sali. O zachowanie niezapomnianej atmosfery tej chwili zadba profesjonalny fotograf weselny. Dzięki tym rozwiązaniom zabawa może rozpocząć się niemal natychmiast po zakończeniu uroczystej ceremonii!

ślub w plenerze

Większość kobiet wyobraża sobie dzień swojego ślubu i wesela od najmłodszych lat. Każdy chciałby, aby ten dzień był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Jeśli i Ty masz taki marzenie to warto już dzisiaj zacząć snuć konkretne plany. W chwili obecnej dużym zainteresowaniem cieszy się ślub w plenerze, jakim zainteresowanych jest coraz więcej młodych osób. Na dzień dzisiejszy nie ma problemów z zawarciem cywilnego ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego, dlatego warto pomyśleć czy ślub poza urzędem to nie doskonały pomysł. Na pewno z takiej uroczystości będą wspaniałe zdjęcia ślubne Olsztyn. Jeśli zdecydujesz się na taką formę zawarcia związku małżeńskiego to najprawdopodobniej zainteresuje Cię również wesele w plenerze, które z całą pewnością będzie idealnym wyborem. Jeżeli podoba Ci się taki pomysł to koniecznie musisz wiedzieć, że na Podlasiu działają pensjonaty, które umożliwiają zawarcie ślubu w ogrodzie oraz późniejszą zabawę na terenie pensjonatu. Ustawiane są najczęściej namioty do tańczenia i spożywania posiłków, a goście mają mnóstwo przestrzeni, gdzie swobodnie można porozmawiać i się pośmiać. Bez dwóch zdań wesele na Podlasiu to strzał w dziesiątkę - znajdź idealne miejsce już dzisiaj. Musisz pamiętać, że obecnie najlepsze pensjonaty rozchodzą się niemal jak ciepłe bułeczki, więc czas będzie grał na Twoją niekorzyść. Im szybciej się zdecydujesz, to tym więcej dat będzie wolnych.