wesele w plenerze

Wesele w plenerze to wyjątkowo ciekawy pomysł na organizację ślubnego przyjęcia, który w ostatnich latach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wiele młodych par decyduje się na ten wybór, chociaż przyjęcie weselne na zewnątrz wzbudza także sporo obaw, szczególnie tych związanych z odpowiednią pogodą, a także ubiorem. Piękna odzież czy buty ślubne mogą być w plenerze narażone za zabrudzenie lub nawet uszkodzenie. Czy warto zorganizować ślub w plenerze? Czy wesele i ślub poza urzędem czy kościołem są dobrym pomysłem?

Organizacja przyjęcia poza murami restauracyjnej sali pozwala na zniesienie wielu ograniczeń. Dużo łatwiej jest w takiej sytuacji znaleźć miejsce, które pomieści sporą liczbę kości. Wesele na Podlasiu może być całkiem niesamowite i zorganizowane w dowolnej stylistyce. Może rozpoczynać się romantycznymi zaślubinami lub prezentować styl retro, w zależności od wybranych dekoracji. Wesele w plenerze z powodzeniem może przybrać postać modnego koktajl party, w czasie którego goście bawią się przede wszystkim na stojąco. Należy jednak pamiętać, aby przekąski na tego rodzaju przyjęcie zostały odpowiednio dobrane.

Ślub kościelny w plenerze może stanowić doskonałe preludium do udanego wesela. W ten sposób zaoszczędzimy gościom wysiłku związanego z planowaniem transportu z kościoła czy urzędu do weselnej sali. O zachowanie niezapomnianej atmosfery tej chwili zadba profesjonalny fotograf weselny. Dzięki tym rozwiązaniom zabawa może rozpocząć się niemal natychmiast po zakończeniu uroczystej ceremonii!